H+P 24 QUEEN LINE - LITINOVÝ HRNEC

Vaše cena:
885 Kč

Bez 21% DPH

1 071 Kč Včetně DPH

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Nelze objednat, ceny a slevy až po přihlášení

Popis produktu

Hrnce Queen line jsou výborné pro přípravu a servírování téměř všech pokrmů. Lze je použít na… Více

Objednací číslo: 00000-0000500A

Popis produktu

Hrnce Queen line jsou výborné pro přípravu a servírování téměř všech pokrmů.
Lze je použít na všech typech vařičů včetně indukčních a v troubě. Originální tvar je navržen tak, aby rovnoměrně rozváděl teplo po celou dobu vaření a zároveň naakumulované teplo co nejdéle udržoval i po odstavení od zdroje tepla.
Hrnce Queen line mají praktická smaltovaná ucha, která zaručují použitelnost i v troubě při všech myslitelných teplotách. Uvnitř hrnců Queen line je nanesen vysoce kvalitní béžový smalt, který při dobrém zacházení vydrží sloužit po desetiletí.
Hrnce Queen line jsou nejen spolehlivým pomocníkem při vaření, ale mohou být i líbivým doplňkem každé slavnostní tabule při servírování pokrmů.
Pro nádobí Queen line je vně nádob použit červený smalt s pozvolným přechodem od tmavě červené až po červenou světlou. Uvnitř nádobí je použit vysoce odolný, lehce krémový smalt. Madla nádobí jsou též odlitá a posmaltovaná, tak aby se nádobí dalo bez problémů použít i v troubě a vzhled nádobí nerušil například neestetický kovový úchyt. Tvar držadel je navíc navržen s důrazem na snadnou a bezpečnou manipulovatelnost s každým z výrobků.

Podobné zboží