SANIFORT 250g

Vaše cena:
744 Kč

Bez 21% DPH

900 Kč Včetně DPH

Nelze objednat, ceny a slevy až po přihlášení

Popis produktu

Dokument bez názvu  ŠUMIVÉ TABLETY SANIFORT 250 G (75 TABLET) Číslo jedna mezi … Více

Objednací číslo: SANIFORT 250G

Popis produktu

Dokument bez názvu

 ŠUMIVÉ TABLETY SANIFORT 250 G (75 TABLET)
Číslo jedna mezi dezinfekčními prostředky. Koncentrovaná dezinfekce na povrchy. Biocidní přípravek, který je velmi účinný při nízkých koncentracích. Odstraňuje viry, bakterie, pachy, nečistoty a pomáhá odstranit plísně. Odstraňuje nejodolnější skvrny. Extra hygiena. Vhodný na všechny druhy povrchů. Vhodný do všech prostředí, včetně potravinářských provozů.
Chlorový koncentrát s baktericidním, tuberkolocidním, sporocidním (B. subtilis), virucidním (viry dětské obrny typu 1, 2, 3, Adenovisur 3, Coxsackie virus typu A2, B1 a B5, HAV, HBV, HIV), fungicidním (C. Albicans, A. Niger) a algicidním účinkem. Legionella pneumophila.
POUŽITÍ: Voděodolné povrchy (podlahy, stěny, desky, stoly) v rizikových zónách, laboratorní sklo, toalety, umyvadla, nádoby na moč, sanitární zařízení. Čištění a dezinfekce povrchů v kuchyňských zařízeních vč. nádobí v objektech pro výrobu a obchod s potravinami. Bílé nemocniční povlečení, bělení dle znečištění. 1–2 tablety do 10 l vody. Čištění a dezinfekce voděodolných povrchů (plastových, kovových, skleněných, dřevěných aj.) v zónách s nižším rizikem a ve veřejných objektech (autobusy, vlaky, veřejná doprava, školy, mateřské školky, sociální ústavy, hotely, kosmetické, kadeřnické masážní a sportovní objekty) ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu.
Balení karton: 12 ks

Podobné zboží