Ústenka NTF s filtrem Pack10 kusů- EcoEVO1 FFP3 - Comfort - UNI - tkanice

DOPORUČUJEME

Běžná cena: 1 900 Kč

Vaše cena:
413 Kč

Bez 21% DPH

500 Kč Včetně DPH

Dostupnost: Více než 100 ks skladem

Nelze objednat, ceny a slevy až po přihlášení

Popis produktu

Dokument bez názvu Ústenka NTF s filtrem EcoEVO1- Comfort - Pack obsahuje 10 kusů Velikost… Více

Objednací číslo: PRNLTX UST886

Popis produktu

Dokument bez názvu

Ústenka NTF s filtrem EcoEVO1- Comfort - Pack obsahuje 10 kusů

Velikost UNI 210x105-180mm - tkanice -

V ústence EcoEVO1 je obsažen filtr ze speciálních spékaných nanovláken po celé její šířce a zakrývající dýchací otvor. Řada Comfort je vybavena pohodlnými tkanicemi, a je tudíž vhodná pro dlouhodobé nošení v řádu několika hodin denně.

varianta ,  bez fixačního drátku na nos, lze vyvářet a sterilizovat v mikrovlnné troubě

 

 

 

 

Naše výhody:

Naše výhody:

Na základě vládního nařízení s účinností od 1.3.2021 je tento produkt zařazen mezi schválené a nařízené zdravotnické ochranné prostředky, s povinností nosit dle vládního nařízení na určených místech.Klinicky ověřený zdravotnický prostředek 

Česká ruční práce !!! podpořte české firmy, které pomáhaly v nejhorší covidové době!!! 
Účinná ochrana uživatele a jeho okolí před koronavirem
.

Ústenka NTF je osazena filtrem, ze spékaných nanovláken. Nano technologie spékaných vláken tvoří jemnou strukturu. Mezery mezi nanovlákny zaručují vysokou filtrační účinnost proti bakteriím, kapénkám a alergickým částicím. Struktura použitého nanovlákna má unikátní vlastnost vázat kapénky s koronavirem v postatně větším množství, než mají běžné materiály.

Výrobek má mnohonásobně opakovatelné použití. .

Ústenka NTF a její parametry ověřené v notifikovaných laboratořích

Parametry dle EN 149 : A1 2009 pro průmyslové respirátory FFP3: 

DEKRA (Essen, Německo) protokol: Nr. 3420005.10/20PSA 

Průdušnost: tlaková ztráta při průtoku 160 l/min je 2,8 mBar – VYHOVUJE respirátorům FFP1, FFP2, FFP3

Parafinový test: expozice 120mg/parafinového aerosolu při průtoku 95 l/min – 100% – záchyt – VYHOVUJE respirátorům FFP1, FFP2, FFP3

Parametry dle EN 14683 pro zdravotnické masky:

AITEX (Alicate, Španělsko) protokol: 2020TM2799 

Odolnost proti průniku syntetické krve při tlaku 17 kPa a objemu 2ml – 100% záchyt

BFE – bakteriální filtrační efektivita při průtoku 28 l/min Staphylococcus aureus ATCC 6538 po 24 hod/36 st.C – 93,57% +-1,43 %

Filtrační efektivita částic velikosti 3um dle EN14683 – 96,7% při průtoku 60,1 l/m2/sec

Opakovatelně použitelné

UV-C – STERILIZOVÁNO

 

 

Jak správně ústenku používat?

Jak interpretovat výsledky testů notifikovaných (oznámených a schválených laboratoří EU) ? Čím je Ústenka NTF s filtrem, v boji proti koronaviru, lepší než jiné respirátory a zdravotnické roušky?

Dle EN149:2001+A1 2009 pro respirátory FFP3 je funkčnost respirátorů testována parafinovým testem.

Klíčovým parametrem pro použití Ústenky NTF s filtrem je ověřená schopnost zachytit a absorbovat 120 mg parafinového aerosolu.

Test dle EN149:2001+A1 2009 : 100% účinnost záchytu 120mg parafínu, při průtoku 95 litrů vzduchu s parafínovým aerosolem během jedné minuty.

Člověk se střední zátěží, během jednoho dne vydýchá 0,3 -0,5 litru vody. Což je 12,5 – 20,8 mg vody za hodinu.

120 mg vodní vlhkosti v dechu vydýcháme za 5,7 až 9,6 hodiny.

Co to znamená při použití Ústenky NTF s filtrem? Vyměním-li ústenku dříve, než bude hydratovaná, mám 100% ochranu před koronavirem, který se šíří ve formě aerosolových kapének.


Doporučujeme vyměnit Ústenku NTF s filtrem nejpozději po 4 hodinách nepřetržitého nošení.Konstrukce Ústenky NTF s filtrem

Filtr se upevňuje na obličej pomocí tkanic z netkané textilie, nebo volitelně, pomocí gumiček zachycených za ušní boltec. Horní lem obsahuje fixační drátek, který se ručně vytvaruje kolem nosu.

Ústenka NTF s filtrem je standardně osazená fixačními tkanicemi. Na žádost zákazníků existuje varianta s gumičkami. Pro dlouhodobé nošení doporučujeme tkanice, které jsou komfortní na nošení. Gumičky při dlouhodobém nošení způsobí nedostatečné prokrvení ušního boltce. To se projevuje u některých citlivých uživatelů nekomfortem, až bolestí hlavy.Údržba

Použitou ústenku lze opakovaně sterilizovat vyvařením ve vroucí vodě.

Postup:

Ústenku ponoříme do vroucí vody. Ústenku vyváříme minimálně po dobu 5-ti minut. Po vyvaření necháme ústenky ve vodě vychladnout. Sušíme volně. Ústenku lze žehlit. Pozor, žehličku nastavíme na nejnižší teplotu. Teplota žehlení nesmí přesáhnout 110 st.C. Vyšší teplota způsobí nenávratné poškození výrobku.Ekologie nás velmi zajímá

Ústenku NTF s filtrem můžeme opakovaně použít. Jednorázové roušky představují celosvětově, v období koronavirové pandemie, obrovskou ekologickou zátěž. Jejich likvidace je poměrně složitá a nákladná. Přitom se jedná o kontaminovaný materiál, vyžadující speciální zacházení. Tyto skryté náklady výrazně zdražují použití jednorázových roušek. Šetrným praním Ústenek NTF s filtrem můžeme dosáhnout až 50 sterilizačních cyklů. Balíček 10 ústenek NTF, když ji budete střídat za novou každé 4 hodiny, vydrží teoreticky 2000 hodin nošení, což je 250 pracovních směn. Za tu dobu by se se spotřebovalo 1000 jednorázových roušek, které by se měly měnit každé dvě hodiny.

1x Pack Ústenky NTF nahradí 1000 jednorázových respirátorů FFP3 !

Po celou dobu nošení má uživatel zaručenu 100% ochranu proti koronaviru.

Buďte ECO – vyplatí se to !!!

Respirační ústenka NTF s filtrem je v současnosti, v mnoha ohledech, bezkonkurenčně nejlepší ochranný prostředek proti koronaviru, který je na našem trhu. Proč? Protože to děláme jinak….  Co to ještě umí?

Až bude doba roušková pryč, tak ústenku nevyhazujte.Ústenku rozpárejte, nanofiltr vyjměte. Získáte tak nezničitelný hadřík na mytí nádobí.

Sešijte si všechny filtry z celého balíčku do tvaru nanoutěrky. Budete překvapeni, jak snadno, lehce, několika málo tahy, dokonale bez šmouh a poškrábání, vyčistíte brýle, každé okno, zrcadlo, obrazovku či karoserii auta.    

Podobné zboží